SOBE İTÜ

SOBE İTÜ’nün açılımı Sanat Optimum ile BEraber kelimelerinin harflerinden oluşmaktadır. Optimum Dergisi’nin ana misyonu sanatı öğrenciler ile buluşturmak ve her konuda öğrencilerin vizyonunu genişletmektir. Optimum Dergisi bu sene ilk kez düzenleyeceği etkinlikler ile misyonunu genişleterek sanatçılar ile beraber; öğrenciler ile sanat ve sanatçıları buluşturmayı amaçlamaktadır.

SOBE İTÜ; Kasım, Ocak, Mart ve Mayıs aylarında olmak üzere yıl boyunca toplamda 4 kez düzenlenecektir. Etkinlik online platformlar üzerinden yapılacaktır.

“SOBE İTÜ” Misyonumuz

“SOBE İTÜ” Misyonumuz

SOBE İTÜ, bu yıl ilk kez düzenlenecek olup sinema, tiyatro, müzik, yazarlık, karikatüristlik gibi alanlarda başarılı olmuş kişilerin paneller şeklinde düzenlenen oturumlarda bir moderatör eşliğinde kendi alanlarında başarılı olmuş diğer insanlarla o alan hakkında sohbet ederek öğrencilerin ufkunu açması planlanan bir etkinliktir.

SOBE İTÜ’ye Kaydol


1

SOBE İTÜ

OYUNCULAR

Oyuncuların deneyimlerini “Bir Hayalim  Vardı” teması etrafında biz üniversite öğrencileri ve tüm SOBE katılımcılarına aktardığı kültür & sanat etkinliğimiz.

SOBE İTÜ Oyuncular’ı Şimdi İzle


2

SOBE İTÜ

YAZARLAR

Yazarların bu mesleğe atılma serüvenlerini ve deneyimlerini “Bir Hayalim Vardı” teması altında dinlediğimiz etkinliğimiz.

Çok Yakında


3

SOBE İTÜ

KARİKATÜRİSTLER

Alanında uzmanlaşmış karikatüristlerin belirli bir tema çerçevesinde SOBE katılımcılarıyla deneyimlerini paylaştığı, karikatüristlik yolundan ilerlemek isteyenlere önerilerini ve yaşadıklarını anlattıkları etkinliğimiz.

Çok Yakında


4

SOBE İTÜ

MÜZİSYENLER

Müzisyenlerin ve ses sanatçılarının deneyimlerini biz öğrencilere ve kültür & sanat meraklılarına aktardığı etkinliğimiz.

Çok Yakında

Etkinlik Galerisi

Galeriyi Görüntüle