Optimum Atölyeleri

Yıl içerisinde düzenli olarak planlanan Adobe programları ekip üyeleri çeşitli atölyeler düzenlenerek öğretilmektedir.

Bu sene online platformlarda daha aktif olmayı hedefleyen Optimum Dergisi Ekim, Aralık, Şubat ve Nisan aylarında olmak üzere tasarım, blog yazarlığı, karikatür çizimi, yazarlık eğitimi gibi çok çeşitli alanlarda alanında uzman kişilerce eğitim atölyeleri planlamaktadır.

“Optimum Atölyeleri” Misyonumuz

“Optimum Atölyeleri” Misyonumuz

Optimum Atölyeleri, bu yıl ilk kez düzenlenecek olup tasarım, gelişim, yazarlık ve sanat alt başlıklarında alanında başarılı olmuş kişilerin eğitimler ve mini atölyeler düzenlediği bir etkinliktir. Öğrencilerin gelişiminde yararlı bir etki etmesi amaçlanmaktadır.

Optimum Atölyeleri’ne Kaydol


1

Optimum

TASARIM ATÖLYELERİ

Tasarıma ilgi duyanları alanında uzman isimlerle buluşturduğumuz, bu isimlerin tecrübelerini dinlediğimiz ve tasarıma dair değerli tüyolar alarak kendimizi geliştirdiğimiz atölyelerdir.

Şimdiye dek “Fikret Tozak ile WordPress Eğitimi” ve “Hakan Ertan ve Mesut Uğurlu ile Tasarım Sohbetleri” olmak üzere iki tasarım atölyesi gerçekleştirdik.

Tasarım Atölyeleri’ni Şimdi İzle


2

Optimum

GELİŞİM ATÖLYELERİ

Talepler doğrultusunda belirlediğimiz temalarda uzman isimler tarafından verilen, katılımcıların merakını arttıran, ilgililerinin ise gelişimine katkı sunan atölyelerdir.

Şimdiye dek “Deniz Aksoy ile Etkili Sunum Teknikleri” ve “Caner Çanak ile Yapay Zeka Teknolojileri” gelişim atölyelerini gerçekleştirdik.

Gelişim Atölyeleri’ni Şimdi İzle


3

Optimum

YAZARLIK ATÖLYELERİ

Hayatımız boyunca sıkça tekrarladığımız yazma eylemini bir sanata dönüştürmek, düşüncelerimizi daha berrak şekilde ifade etmek ve bunu hem hobi hem de profesyonel olarak yapmak isteyenler için ilgiyle takip ettiğimiz yazarlarımızı ağırladığımız atölyelerdir.

Şimdiye dek “Şenol Ceviz ile Yaratıcı Yazarlık” atölyesini gerçekleştirdik.

Çok Yakında


4

Optimum

SANAT ATÖLYELERİ

Mustafa Kemal Atatürk’ün “Milletimizin güzel sanatlar sevgisini her türlü vasıta ve tedbirlerle besleyerek inkişaf ettirmek (geliştirmek) milli ülkümüzdür.” sözünü ilke edinerek planladığımız, sanatın her dalına ulaşmayı amaçladığımız atölyelerdir.

Sanat Atölyeleri için takipte kalın!

Çok Yakında

Optimum Atölyeleri

Etkinlik Galerisi

Galeriyi Görüntüle

WordPress Eğitimi

Tasarım Sohbetleri

Sunum Atölyesi