Gezinme görünümleri

Etkinlik görünümlerde gezinme

Bugün

1. SOBE İTÜ | Yazarlar Oturumu

Zoom

16 Ocak Cumartesi günü gerçekleşecek olan etkinliğimizin konukları belli oldu. Sevinç Satıroğlu, Tolga Gümüşay ve Seda Öğretir bizlerle beraber olacak. Bu sohbetimize zoom platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde katılabilirsin. Kayıt için birkaç bilgine ihtiyacımız var. Söz veriyoruz bilgilerini kimseyle paylaşmayacağız.

Ücretsiz

Optimum Atölyeleri | Şenol Ceviz ile Yaratıcı Yazarlık Atölyesi

28 Şubat 20.00’de Şenol Ceviz ile birlikte yaratıcı yazarlık atölyesi gerçekleştireceğiz. Bu sohbetimize zoom platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde katılabilirsin. Kayıt için birkaç bilgine ihtiyacımız var. Söz veriyoruz bilgilerini kimseyle paylaşmayacağız. Şenol Ceviz kimdir?Şenol Ceviz, Edebiyat, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; New York Düşerken, Yeraltından [...]

Ücretsiz

Optimum Atölyeleri | Caner Çanak ile Yapay Zeka Üzerine Kısa Bir Sohbet

Zoom

7 Mart 20.00’de Caner Çanak ile birlikte yapay zeka üzerine kısa bir sohbet yapacağız. Bu sohbetimize zoom platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde katılabilirsin. Kayıt için birkaç bilgine ihtiyacımız var. Söz veriyoruz bilgilerini kimseyle paylaşmayacağız. Caner Çanak kimdir?2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini 2009 [...]

Ücretsiz

SOBE İTÜ Müzisyenler & Yeni Sayı Toplantısı

Zoom

Yılın son sayısı ve SOBE İTÜ için çok heyecanlıyız :) Toplantıyı sakın kaçırma! Kayıt için birkaç bilgine ihtiyacımız var. Söz veriyoruz bilgilerini kimseyle paylaşmayacağız.

1. SOBE İTÜ | Müzisyenler Oturumu

Zoom

4 Nisan Pazar Günü birbirinden değerli müzisyenlerimiz bizimle olacak. Bu sohbetimize zoom platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde katılabilirsin. Kayıt için birkaç bilgine ihtiyacımız var. Söz veriyoruz bilgilerini kimseyle paylaşmayacağız.

Optimum Atölyeleri | Filiz Tülü ile Fotoğraf Üzerine Bir Söyleşi

Zoom

8 Mayıs Cumartesi Günü Filiz Tülü ile birlikte fotoğraf üzerine kısa bir sohbet yapacağız. Bu sohbetimize zoom platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde katılabilirsin. Kayıt için birkaç bilgine ihtiyacımız var. Söz veriyoruz bilgilerini kimseyle paylaşmayacağız.

1. SOBE İTÜ I Çizerler Oturumu

Zoom

23 Mayıs Pazar Günü birbirinden değerli konuklarımız bizimle olacak. Bu sohbetimize zoom platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde katılabilirsin. Kayıt için birkaç bilgine ihtiyacımız var. Söz veriyoruz bilgilerini kimseyle paylaşmayacağız.

Optimum Tasarım Eğitimleri

Optimum Tasarım Eğitimleri başlıyor📣 20 Ekim Çarşamba ve 21 Ekim Perşembe günleri tasarım ekibimiz Zoom üzerinden başlangıç düzeyinde InDesign ve Photoshop eğitimi verecek. InDesign📣 20 Ekim 20.30 Photoshop📣 21 Ekim 20.30 Katılım için formu doldurmanız yeterli! Eğitimlerde görüşmek üzere 👋🏻 Optimum ile kalın 💙  

Geleneksel Optimum Kahvaltısı

Van Kahvaltı Salonu

24 Ekim Pazar Günü hep birlikte Beşiktaş'a kahvaltıya gidiyoruz. Seni de aramızda görmek çok isteriz! Tek yapman gereken aşağıdaki formu doldurman. Van Kahvaltı Salonu | Kahvaltıcılar Sokağı Beşiktaş 24 Ekim Pazar | 10.00 Pazar günü görüşmek üzere!

Pratik Görsel Tasarım Atölyesi

MED A33

18 Kasım Perşembe Günü hep birlikte Pratik Görsel Tasarım Atölyemizi gerçekleştireceğiz. Seni de aramızda görmek çok isteriz! Tek yapman gereken aşağıdaki formu doldurman. İTÜ Ayazağa Kampüsü - MED A33 18 Kasım Perşembe | 18.00 Perşembe günü görüşmek üzere!

SEO Uyumlu Blog Yazma Atölyesi

23 Aralık Perşembe Günü hep birlikte SEO Uyumlu Blog Yazma Atölyemizi gerçekleştireceğiz. Seni de aramızda görmek çok isteriz! Tek yapman gereken aşağıdaki formu doldurman. İTÜ Ayazağa Kampüsü - MED A32 23 Aralık Perşembe | 18.00 Perşembe günü görüşmek üzere!

Geleneksel Optimum Kahvaltısı – Bahar

Van Kahvaltı Salonu

13 Mart Pazar Günü hep birlikte Beşiktaş'a kahvaltıya gidiyoruz. Seni de aramızda görmek, tanışmıyorsak tanışmak, kaynaşmak çok isteriz! Tek yapman gereken aşağıdaki formu doldurman. Van Kahvaltı Salonu | Beşiktaş 13 Mart Pazar | 10.00 Pazar günü görüşmek üzere!

Go to Top